جزییات خبر

افتتاحیه؛

افتتاح دویست و چهل دومین و دویست و چهل و سومین جایگاه عرضه سوخت منطقه کرمان در هفته دولت

(پنج شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸) ۱۵:۲۹

در راستای تداوم نهضت جایگاه سازی برای خدمت رسانی بهتربه هموطنان در سال رونق تولید، شمار جایگاه‌های عرضه سوخت درمنطقه کرمان به 243باب رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان ،همزمان با گرامیداشت هفته دولت وبه منظور حمایت از رونق تولید و اشتغال و ارائه خدمات مطلوب به هموطنان و مسافرین ، یک باب جایگاه ویک باب مجتمع خدمات رفاهی در ناحیه بم با حضور فضل اله اکبری مدیر منطقه و مسئولین استانی و شهرستان بم افتتاح گردید. در این مراسم فضل اله اکبری ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنرگفت: جایگاه حیدر زاده و مجتمع خدمات رفاهی حاج صوفی با سرمایه گذاری بخش خصوصی و هزینه بالغ بر پنجاه میلیارد ریال درراستای تداوم نهضت جایگاه سازی برای خدمت رسانی هرچه مطلوب تر به شهروندان وتکریم آنها به مساحت 2600 مترمربع احداث گردیده است.
شایان ذکر است جایگاه حیدر زاده دارای پنج تلمبه و ده نازل بنزین و ایجاد اشتغال برای هشت نفر و مجتمع حاج صوفی دارای پنج تلمبه و ده نازل بنزین و دو تلمبه و چهار نازل نفتگاز وبرای بیست نفر به طور مستقیم اشتغالزایی انجام گرفته است.
با افتتاح این دو جایگاه شمار جایگاههای ناحیه بم به 29 جایگاه و شمار جایگاه‌های عرضه سوخت درمنطقه کرمان به243 جایگاه رسید.

افتتاحیه
افتتاحیه
افتتاحیه
افتتاحیه
افتتاحیه
افتتاحیه
افتتاحیه

 

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

 کرمان - خیابان خواجو - شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران منطقه کرمان

 

تلفن مرکز مخابرات :32529520-034

تلفن روابط عمومی :32530801-034