جزییات خبر

نشست صمیمی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان

(سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸) ۰۸:۰۱

فضل اله اکبری مدیرمنطقه و اعضای کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان ،فضل اله اکبری مدیرمنطقه و اعضاء کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان درنشستی صمیمانه با نماینده ولی فقیه وامام جمعه کرمان دیدار کردند.در این دیدار ابراهیم شهریاری دبیرکمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان ضمن تقدیرو تشکر  از فعالیت های انجام شده توسط شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان درمدیریت و کنترل عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی اظهار نمود: طی یک سال گذشته بامدیریت و کنترل مصرف سوخت، از عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی پیشگیری شده است.

در ادامه فضل اله اکبری  به تشریح جایگاه و عملکرد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان و نقش آن در سوخت رسانی کشور و برنامه های مدیریت عرضه وصیانت از فرآورده های نفتی در منطقه پرداخت .

امام جمعه کرمان در این جلسه ضمن پرداختن به موضوع مبارزه با قاچاق کالا و ارز و حساس دانستن جایگاه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در تأمین سوخت مردم  اظهار داشت برای مبارزه با قاچاق کالا نیاز بهانگیزه لازم و  برنامه ریزی ،سرعت عمل ،سلامت کار و همراه کردن افکار عمومی در این زمینه است و مسئولین باید مواظب جنگ روانی باشند و این موضوع را مدیریت نمایند.

دیدار  

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

 کرمان - خیابان خواجو - شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران منطقه کرمان

 

تلفن مرکز مخابرات :32529520-034

تلفن روابط عمومی :32530801-034