جزییات خبر

جلسه ؛

جلسه کارگروه تأمین سوخت استان

(سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۶:۰۸

جلسه کارگروه تأمین سوخت استان در محل سالن جلسات ستاد منطقه برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان ،جلسه هماهنگی و کارگروه تأمین سوخت استان با حضور فضل اله اکبری مدیر منطقه کرمان ، ابراهیم شهریاری دبیرکمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان ،فتحعلی حمزه جواران فرماندار بافت ، کرامت امیرحیدری فرماندار رابر و اعضاء کارگروه تأمین سوخت استان در محل سالن جلسات ستاد منطقه برگزار شد. در ابتدای جلسه فضل اله اکبری ضمن خوشامدگویی وتبریک ولادت با سعادت امام حسن (ع) و قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان به حاضرین در جلسه گفت : ما در جهت حفظ و صیانت از سرمایه های ملی دو کارگروه در استان داریم ،یکی کارگروه تأمین سوخت استان و دیگری کارگروه مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان که هردو برای رفع موانع و مشکلات و تعیین راهکارهایی برای تأمین سوخت مصرف کنندگان واقعی است .
وی افزود : سازمانهای متولی در زمینه تائید سهمیه سوخت در سامانه باید دقت عمل لازم و نهایت همکاری را با شرکت نفت داشته باشند تا اطمینان حاصل شود سوختی که تائید می شود به مصرف واقعی برسد.
وی همچنین گفت :
سوختی که درخواست و تائید می شود اگر به مصرف واقعی برسد و عرضه خارج از شبکه نداشته باشیم ما مؤظفیم به هر میزان که باشد آن را تأمین و در اختیار مصرف کننده قرار دهیم.


کمیته سوخت استان
کمیته سوخت استان
کمیته سوخت استان
کمیته سوخت استان

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

 کرمان - خیابان خواجو - شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران منطقه کرمان

 

تلفن مرکز مخابرات :32529520-034

تلفن روابط عمومی :32530801-034